Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników? Wybierz termin on-line
wymiana gniazdek

Mieszkańcy Bielan Wrocławskich często są w posiadaniu przestarzałych gniazdek typu C, które, według aktualnych wytycznych, nie powinny być już montowane. Jeśli gniazdko w Twoim domu lub mieszkaniu przestało działać i martwisz się o stan Twojej instalacji elektrycznej – zadzwoń po nas. Dojedziemy na umówione miejsce jeszcze tego samego dnia i skutecznie pozbędziemy się wszelkich awarii gniazdek lub wyłączników w Twoim mieszkaniu.

Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników - cena usługi

Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Najszybszy montaż gniazdek w całych Bielanach Wrocławskich, SERIO!Wiesław

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 18.08.2022 10:08 • ILYA z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Dzień dobry. Mam następującą sytuację: w zeszłym tygodniu podłączyłem internet (światłowód). Aby dostać się do mieszkania, wywiercili mi dziurę w garderobie (osobny pokój). Ale nie ma tam żadnego gniazdka, aby umieścić tam cały sprzęt internetowy. Dlatego sam kabel musiał zostać wyciągnięty do sypialni aby umieścić tam cały sprzęt przy najbliższym gniazdku. Potrzebuję więc podwójnego gniazdka w garderobie, aby móc ukryć wszystkie kable i urządzenia z dala od oczu. W samej szafie znajduje się skrzynka elektryczna. Chciałbym, aby samo gniazdo było jak najbliżej skrzynki elektrycznej. Ale żeby nie rzucała się w oczy. Dodaję zdjęcia. Czy byłoby to możliwe? Oraz czy powinienem osobno kupić samo gniazdko, czy pan będzie miał własne? Pozdrawiam.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.11.2021 13:11 • firma z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Awarie elektryczne)
Awaria zasilania w lokalu.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Elektryk Bielany wrocławskie praca