Tapetowanie Zielonka

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Tapetowanie? Wybierz termin on-line
tapetowanie

Klejenie tapety na zakładkę to kardynalny błąd popełniany przez niedoświadczone osoby. Pasy tapety nie powinny nachodzić na siebie. Jest to trudne zadanie, które wymaga precyzji i dokładności, dlatego lepiej zlecić tapetowanie specjaliście. Nasza złota rączka bez trudu poradzi sobie z tym zadaniem. Jeśli chcesz umówić wizytę na jutro, u nas bez większego problemu zarezerwujesz szybki termin, wypełniając formularz online. Już teraz dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Tapetowanie - cena usługi

Tapetowanie posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Zielonka, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Tapetowanie zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Zielonki oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 22.11.2023 15:11 • Marta z: Zielonka • Złota rączka
przestał działać jeden z wentylatorów w wentylacji (te w ścianie). klientka prosiłaby o wymianę na wentylator z którego w ogóle nie korzystają (jest zamontowany)
🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.10.2022 15:10 • Łukasz z: Zielonka • Złota rączka
Przyciecie dolenej czesci szafki tak zeby zmiescila sie pod parapetem o okolo 5 cm /material drewno podobny
🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.10.2021 13:10 • Agnieszka z: Zielonka • Złota rączka
Skręcenie mebli Ikea

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Zielonka praca