Naprawa suszarek do ubrań Zielonka

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Interesuje Cię naprawa suszarki do ubrań? Twoje urządzenie nie dosusza wypranej odzieży lub zupełnie się nie włącza? Skorzystaj z naszej oferty i umów wizytę fachowca w kilka minut, wypełniając nasz formularz online. Oferujemy serwis suszarki do prania z dojazdem do klienta. Nasz serwisant dokładnie przyjrzy się urządzeniu. Diagnoza zajmuje nam zwykle zaledwie kilka chwil. Równie szybko usuwamy zaistniałą usterkę, a pomagają nam w tym części zamienne, które posiadamy przy sobie przy każdej wizycie.

Naprawa suszarek do ubrań - cena usługi

Naprawa suszarek do ubrań posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Zielonka, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Naprawa suszarek do ubrań zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Zielonki oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 26.08.2023 08:08 • Joanna z: Zielonka • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Zaraz po uruchomieniu wybija korki - nie ma reakcji - gaśnie.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Zielonka praca