Instalacje elektryczne Zielonka

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Instalacje elektryczne? Wybierz termin on-line
instalacje elektryczne

W końcu wziąłeś się za generalny remont swojego mieszkania w Zielonce, ale natrafiłeś na beznadziejne ułożenie przewodów w Twoim mieszkaniu? Jeśli uświadczyłeś niskiej jakości fachowca od prac elektrycznych, chcielibyśmy naprawić wizerunek naszego zawodu. Skontaktuj się z naszym oddziałem w Zielonce i raz na zawsze zadbaj o swoją domową instalację. Pomagamy w podłączeniu do niej nowych urządzeń oraz przeprowadzamy okresowy serwis instalacji.

Instalacje elektryczne - cena usługi

Instalacje elektryczne posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Zielonka, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Instalacje elektryczne zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Zielonki oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.04.2024 07:04 • Darya z: Zielonka • Elektryk (Pozostałe (na zapytanie, bez terminów))
Okap wyspowy przestał działać. Sprawdziłem za pomocą różnych gniazd, nie działa, najprawdopodobniej problem nie dotyczy gniazdka, ale samego urządzenia. A serwisu producenta w Polsce nie ma, trzeba będzie całkowicie wymontować zainstalowane urządzenie i wysłać za granicę. Chciałbym to naprawić na miejscu. Długo zaciskam przycisk zasilania, a okap nie włącza się i nie podnosi. Na stronie producenta https://www.klarstein.pl/AGD/Okapy-kuchenne/Okapy-wyspowe/Royal-Flush-Eco-okap-kuchenny-blatowy-60-cm-576-m-h-klasa-energetyczna-A-60-cm-Czarny-Czarny.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIpYOQgd-mhQMVD2aRBR20DASVEAQYAyABEgKglfD_BwE
🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.11.2023 13:11 • Ewa z: Zielonka • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
przeciągnąć kable i zamontowanie gniazdka
🗹 Wykonano
Data naprawy: 17.08.2023 16:08 • Dominika z: Zielonka • Elektryk (Awarie elektryczne)
Nie działa oświetlenie halogenowe w łazience. Nie działało przez dłuższy czas, potem przez parę dni znów działało, a dziś znów ta sama sytuacja. Jedyne działające oświetlenie to jeden z dwóch halogenów w szafce nad lustrem. Poza tym nie działa nam piekarnik. W trakcie przygotowywania posiłku na "termoobiegu" piekarnik wyglądał jakby działał, jednak po godzinie gdy chciałam wyjąć posiłek - okazało się, że jest zimny. Działało nam wówczas ogrzewanie góra-dół. Jednak po jakimś czasie również przestał. Piekarnik da się uruchomić, światło świeci i brzmi jakby działał, no ale nie grzeje. Zdjęcie naklejki piekarnika w załączniku. Nie jestem pewna, czy Państwo się tym zajmują, mimo wszystko zgłoszę.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.10.2022 14:10 • Barbara z: Zielonka • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Poprawienie gniazdka (obluzowane), wyprowadzenie 2 punktów pod oświetlenie
🗹 Wykonano
Data naprawy: 25.01.2022 18:01 • Nadia z: Zielonka • Elektryk (Awarie elektryczne)
Awaria elektryczna. Nie dziala rowniez gniadko, do ktorego podlaczony jest piec.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.05.2021 10:05 • Maja z: Zielonka • Elektryk (Podłączanie płyt i innych urządzeń (SEP))
Podłączenie płyty indukcyjnej

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Elektryk Zielonka praca