Składanie mebli Zielonka

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Składanie mebli? Wybierz termin on-line
składanie mebli

Interesuje Cię montaż mebli JYSK? A może składanie mebli Forte? Szukasz dobrego fachowca, który zadba o to, aby nowy mebel został skręcony dokładnie i nie rozpadł się po krótkim czasie użytkowania? Wybierz zatem pomoc naszej złotej rączki. Zależy nam na najwyższej jakości usług, dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi fachowcami, dla których składanie mebli to nie tylko praca, ale również pasja. Umów termin wizyty, wypełniając nasz formularz online, a na pewno się nie zawiedziesz.

Składanie mebli - cena usługi

Składanie mebli posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Zielonka, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Składanie mebli zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Zielonki oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.09.2023 08:09 • Damian z: Zielonka • Złota rączka
założenie haka do montażu telewizora oraz montaż telewizora na haku,
🗹 Wykonano
Data naprawy: 31.07.2022 10:07 • Jana z: Zielonka • Złota rączka
Remont sofa
🗹 Wykonano
Data naprawy: 15.06.2021 10:06 • Karolina z: Zielonka • Złota rączka
1. Powieszenie drzwiczek kuchnnych w meblach. 2. Karnisz do zawiesznia, kołki Pani ma.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Zielonka praca