Regulacja drzwi i okien Zielonka

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Regulacja drzwi i okien? Wybierz termin on-line
regulacja drzwi i okien

Jest Ci pilnie potrzebna regulacja drzwi aluminiowych? Szukasz dobrego fachowca, ponieważ brakuje Ci wiedzy i umiejętności, aby samodzielnie wyregulować zawiasy? Jesteś zatem w dobrym miejscu. Wybierz naszą usługę regulacja drzwi i okien. Oferujemy naprawdę szybkie terminy wizyt, zwykle na ten sam lub kolejny dzień oraz jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu. Dlatego bez trudu uda Ci się zarezerwować dogodny termin!

Regulacja drzwi i okien - cena usługi

Regulacja drzwi i okien posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Zielonka, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Regulacja drzwi i okien zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Zielonki oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 21.12.2023 16:12 • Tomek z: Zielonka • Złota rączka
Z dolnopluku przy spłukiwaniu leci woda na podłogę
🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.11.2022 16:11 • Karolina z: Zielonka • Złota rączka
Potrzebuję pomocy w montażu karnisza, któremu obluzowaly sie mocowania i musialam go zdjąć. Karnisz nadaje sie do ponownego zawieszenia ale nie mam śrub do zamocowania.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.12.2021 17:12 • Agnieszka z: Zielonka • Złota rączka
Trzeba rozkręcić i zakręcić karnisz kluczem imbusowym (nie mam), żeby powiesić zasłony oraz dokręcić wsporniki przy drążku bo odrywają się od ściany. Mam drabinkę malarską.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Zielonka praca