Kładzenie płytek Zielonka

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Kładzenie płytek? Wybierz termin on-line
kładzenie płytek

Układanie płytek przy odpływie liniowym wymaga dokładności i doświadczenia. Samodzielne kładzenie płytek to ryzykowne posunięcie, dlatego lepiej zlecić te prace fachowcowi. Jeśli szukasz dobrego glazurnika i zależy Ci na atrakcyjnej cenie, wybierz naszą ofertę. Dzięki współpracy z doświadczonymi fachowcami jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zlecone prace sprawnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Ponadto nie musisz martwić się o odległe terminy wizyt, ponieważ realizujemy wizyty błyskawicznie!

Kładzenie płytek - cena usługi

Kładzenie płytek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Zielonka, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Kładzenie płytek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Zielonki oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.10.2023 13:10 • Dorota z: Zielonka • Złota rączka
Proszę o zamontowanie plafonu w łazience
🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.09.2022 17:09 • Krzysztof z: Zielonka • Złota rączka
Naprawa szafy, probem z drzwiami. Szafa w zabudowie
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.08.2021 08:08 • firma z: Zielonka • Złota rączka
Pomoc przy zawieszeniu tablic na ścianach. Przykręceniu szaf do ściany, klamki w drzwiach. Zamontowanie odbojnika w podłodze.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Zielonka praca