Tapetowanie Mikołów

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Tapetowanie? Wybierz termin on-line
tapetowanie

Chcesz zlecić układanie tapety fachowcowi? Słusznie, ponieważ wbrew pozorom dokładne i poprawne klejenie tapet wymaga wiedzy i umiejętności. A nie brakuje ich naszym fachowcom, którzy odwiedzą Cię w wybranym przez Ciebie terminie i wykonają profesjonalne tapetowanie. Zależy Ci na szybkiej wizycie? Bez trudu umówisz termin bez konieczności dzwonienia. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie. Gwarantujemy świetnie wykonaną pracę i zadowolenie!

Tapetowanie - cena usługi

Tapetowanie posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Mikołów, czy jest to inna miejscowość województwa Śląskie). Tapetowanie zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Mikołowa oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.11.2023 11:11 • Irina z: Mikołów • Złota rączka
przywierenie rolet do ściany
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.09.2022 16:09 • Magda z: Mikołów • Złota rączka
Montaż łańcucha i ustawienie bramy.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 11.10.2021 16:10 • M z: Mikołów • Złota rączka
Dzień dobry, mam do wymian klamkę w drzwiach wewnętrznych, syfon pod umywalka oraz baterie prysznicowa.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Mikołów praca