Naprawa płyt Mikołów

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa płyt? Wybierz termin on-line
naprawa płyt

Twoja płyta ceramiczna Bosch nie chce się włączyć? A może nie działa płyta indukcyjna Mastercook? Każda awaria płyty grzewczej wymaga wizyty serwisanta. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, dlatego naprawa płyty indukcyjnej przebiegnie bez większych problemów. Naprawiamy sprzęty wszystkich producentów dostępnych na rynku. Oferujemy serwis płyt ceramicznych z dojazdem do klienta. Zarezerwuj wizytę telefonicznie, drogą mailową lub wypełniając formularz online.

Naprawa płyt - cena usługi

Naprawa płyt posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Mikołów, czy jest to inna miejscowość województwa Śląskie). Naprawa płyt zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Mikołowa oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 25.07.2023 10:07 • Anna z: Mikołów • Naprawa płyt grzewczych
Po włączeniu płyty indukcyjnej wywala korki, marka amica,

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Mikołów praca