Naprawa suszarek do ubrań Mikołów

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Chciałbyś kupić suszarkę do ubrań, jednak metraż mieszkania uniemożliwia Ci realizację tego planu? Być może zainteresuje Cię pralko-suszarka. Na rynku jest dostępnych wiele modeli o filigranowych wymiarach, które zmieszczą się nawet w najmniejszych łazienkach. W przypadku awarii urządzenia być może zainteresuje Cię naprawa pralko-suszarki z naszymi serwisantami. Posiadamy przy sobie wiele części zamiennych, co znacznie usprawnia serwis suszarek bębnowych, a większość napraw jest możliwa w trakcie jednej wizyty.

Naprawa suszarek do ubrań - cena usługi

Naprawa suszarek do ubrań posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Mikołów, czy jest to inna miejscowość województwa Śląskie). Naprawa suszarek do ubrań zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Mikołowa oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.08.2023 07:08 • Sebastian z: Mikołów • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Element za bębnem - słychać tarcie - nie można jej uruchomić.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Serwis AGD Mikołów praca