Regulacja drzwi i okien Mikołów

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Regulacja drzwi i okien? Wybierz termin on-line
regulacja drzwi i okien

Regulacja okien drewnianych nie jest trudnym zadaniem i większość osób jest w stanie poradzić sobie z nim samodzielnie. Jeśli szukasz jednak dobrego fachowca w atrakcyjnej cenie, z pewnością zainteresuje Cię usługa regulacja drzwi i okien. Nasz pan złota rączka od wielu lat zajmuje się regulacją okuć, gwarantując szybko i bezbłędnie wykonaną pracę. Pamiętaj, że regulację należy przeprowadzać okresowo i to gwarantuje maksymalna żywotność okien.

Regulacja drzwi i okien - cena usługi

Regulacja drzwi i okien posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Mikołów, czy jest to inna miejscowość województwa Śląskie). Regulacja drzwi i okien zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Mikołowa oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 18.12.2023 16:12 • Kazimierz z: Mikołów • Złota rączka
Umocowanie karnisza (przykręcenie od nowa).
🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.11.2022 17:11 • Ola z: Mikołów • Złota rączka
Naprawa karniszy, poluzowane kołki w ścianie, trzeba raz jeszcze zamontować.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.12.2021 12:12 • Beata z: Mikołów • Złota rączka
Skręcenie komody.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Mikołów praca