Drobne naprawy Mikołów

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Drobne naprawy? Wybierz termin on-line
drobne naprawy

Drobne naprawy (Mikołów, województwo Śląskie) to błyskawiczne naprawy z możliwością rezerwacji terminu na stronie. Złota rączka gwarantuje ekspresowy serwis i naprawy 7 dni w tygodniu, (także sobota i niedziela oraz w trakcie świąt). Złota rączka posiada zwykle dojazd w cenie usługi, a okolice obsługujemy za drobną dopłatą. Wszyscy nasi fachowcy posiadają szereg uprawnień i bogate kwalifikacje. Udzielamy gwarancji na usługę. Diagnozę stawiamy od razu na miejscu w Twoim lokalu. Rozliczenie możliwe jest kartą i gotówką, a dla firm (z akceptacją przed wizytą) - również przelewem.

Drobne naprawy - cena usługi

Drobne naprawy posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Mikołów, czy jest to inna miejscowość województwa Śląskie). Drobne naprawy zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Mikołowa oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.01.2024 10:01 • Barbara z: Mikołów • Złota rączka
Potrzebuję zamontować drugi karnisz i zawiesić na tym podwójnym zasłony i firankę, a na drugim już istniejącym karniszu dużą zasłonę. Prosiłabym też o wymianę półki i lustra w łazience, przylepienie wykładziny dywanowej w przedpokoju oraz ewentualne zamocowanie na ścianie (na haczykach) pistoletu skałkowego. Potrzebna jest też naprawa gniazdka w przedpokoju, bo nie ma właściwego styku i w efekcie jest niewłaściwe światło. Mam drabinę.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 02.12.2022 12:12 • Jolanta z: Mikołów • Złota rączka
Montaż telewizora 70" na ścianie (uchwyt ReinsTon 40" 70") .
🗹 Wykonano
Data naprawy: 02.02.2022 15:02 • Magdalena z: Mikołów • Złota rączka
z pralki wypadł wąż odprowadzający wodę. Pralka umieszczona jest w zabudowie i przy jej wysuwaniu istnieje ryzyko wyrwania węża doprowadzającego wodę. Potrzebuję pomocy w całkowitym wysunięciu pralki (usunięciu wody), zamocowaniu węża oraz wsunięciu pralki na miejsce + upewnienie się, że pralka działa

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Mikołów praca