Wymiana zamków i wkładek Zielonka

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana zamków i wkładek? Wybierz termin on-line
wymiana zamków i wkładek

Szukasz profesjonalisty w zakresie wymiany zamków i wkładek? Nie chcesz polegać na kimś, kto naprawą zamków zajmuje się dopiero od kilku lat? Nasz profesjonalny zespół ślusarzy rozwiąże każdy problem z Twoimi drzwiami. Zajmujemy się zarówno wymianą wkładek i zamków, jak i przedłużaniem żywotności już działających mechanizmów oraz konserwacją Twoich zabezpieczeń. Oprócz popularnych zamków Gerda i Optimus, naprawiamy również zamki antywłamaniowe, dbając o możliwie krótki termin zakończenia zlecenia.

Wymiana zamków i wkładek - cena usługi

Wymiana zamków i wkładek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Ślusarz ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Zielonka, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Wymiana zamków i wkładek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Zielonki oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 05.12.2022 17:12 • Wiktoria z: Zielonka • Usługi ślusarskie (Serwis wkładek, zamków i klamek)
wymaina zamka

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Zielonki w województwie Mazowieckie. Zobacz: Ślusarz Zielonka praca