Wymiana i montaż kranów Mikołów

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana i montaż kranów? Wybierz termin on-line
montaż i wymiana kranów

Wiesz, jak odciąć dopływ wody, aby samodzielnie wymienić baterię w kuchni lub łazience? Nie wiesz, do czego służą zawory odcinające lub łączniki zaciskowe, ale zależy Ci na szybkiej wymianie kranu w łazience? Wiele baterii stosowanych w mieszkaniach sprzed kilkunastu lat traci swoją efektywność i funkcjonalność. Jeżeli martwisz się o stan swojego kranu – zadzwoń do nas. Pomożemy w wymianie i montaż kranu na terenie całego miasta, a także wspomożemy w wyborze nowej baterii do łazienki lub kuchni.

Wymiana i montaż kranów - cena usługi

Wymiana i montaż kranów posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Hydraulik ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Mikołów, czy jest to inna miejscowość województwa Śląskie). Wymiana i montaż kranów zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Mikołowa oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.09.2022 14:09 • Piotr z: Mikołów • Hydraulik (Wycieki pod zlewem i umywalką)
cieknąca rura dopływowa do zlewozmywaka.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.04.2022 16:04 • Wojciech z: Mikołów • Hydraulik (Wycieki pod zlewem i umywalką)
wymiana syfonu i podłączenie syfonu

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Hydraulik do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Hydraulik Mikołów praca