Pogotowie elektryczne Mikołów

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Pogotowie elektryczne? Wybierz termin on-line
pogotowie elektryczne

Planowałeś dłuższy urlop, ale zaniepokoiłeś się, że dymiące gniazdka w Twoim domu w Mikołowie mogą prowadzić do pożaru? Nie jesteś pewien, czy zabezpieczenie położone na instalacji są skuteczne? Odpowiednie podłączenie płyty lub gniazdek sprawia Ci problem, ale nie masz czasu, żeby czekać na wizytę fachowca przez kolejny tydzień. Mieszkańcy Mikołowa w takich wypadkach korzystają z pogotowia elektrycznego. Działamy w dzień i w nocy, siedem dni w tygodniu. Zadzwoń do nas i umów się na pierwszą wizytę.

Pogotowie elektryczne - cena usługi

Pogotowie elektryczne posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Mikołów, czy jest to inna miejscowość województwa Śląskie). Pogotowie elektryczne zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Mikołowa oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 17.08.2022 15:08 • Dariusz z: Mikołów • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
montaż lampy na balkonie i doprowadzenie doń prądu. Drabiny nie ma normalne pomieszczenia klient zna koszty.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.11.2021 13:11 • Radek z: Mikołów • Elektryk (Podłączanie płyt i innych urządzeń (SEP))
Podłączenie płyty indukcyjnej Samsung

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Mikołowa w województwie Śląskie. Zobacz: Elektryk Mikołów praca