Tapetowanie Ząbki

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Tapetowanie? Wybierz termin on-line
tapetowanie

Kładzenie tapet powinno zostać poprzedzone odpowiednim przygotowaniem ścian. Jeśli na ścianach znajdują się resztki tapety, należy je zeskrobać, a w przypadku, gdy stawiają opór, zwilżyć preparatem do odklejania tapet. Jeśli wolisz, aby tego typu pracami zajął się dobry tapeciarz, wybierz naszą usługę tapetowanie. Zapewniamy wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów, którzy idealnie przygotują ściany do dalszej pracy i perfekcyjnie przykleją wybraną przez Ciebie tapetę.

Tapetowanie - cena usługi

Tapetowanie posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Ząbki, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Tapetowanie zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Ząbek oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.12.2023 17:12 • Tim z: Ząbki • Złota rączka
Skrecenie mebloscianki ikea, powieszenie regalu i obrazu
🗹 Wykonano
Data naprawy: 29.10.2022 12:10 • Gabriela z: Ząbki • Złota rączka
Zawieszenie dwóch karniszy w salonie i sypialni. Nie posiadam drabiny. Wysokość pomieszczenia standardowa.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 26.11.2021 14:11 • Iwona z: Ząbki • Złota rączka
Zamontowanie dwóch rolet do sufitu (potrzebne będą wkręty).

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Ząbek w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Ząbki praca