Naprawa suszarek do ubrań Ząbki

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Twoja suszarka Bosch nie odprowadza wody? Powinno w tym przypadku pomóc wyczyszczenie pływaka. Nie czujesz się na siłach, żeby zająć się tym samodzielnie? Po oczyszczeniu urządzenie nadal nie działa poprawnie? Pomoże Ci profesjonalny serwis suszarek do ubrań z Technikan. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie tego rodzaju sprzętu i dokonujemy szybkich, a przede wszystkich trafnych diagnoz. Naprawa suszarki bębnowej to dla nas nie tylko praca, ale również życiowa pasja. Przekonaj się o tym, rezerwując termin wizyty.

Naprawa suszarek do ubrań - cena usługi

Naprawa suszarek do ubrań posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Ząbki, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Naprawa suszarek do ubrań zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Ząbek oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 17.08.2023 17:08 • Katarzyna z: Ząbki • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Urwany kołnierz, kapie spod pralko-suszarki

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Ząbek w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Ząbki praca