Składanie mebli Ząbki

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Składanie mebli? Wybierz termin on-line
składanie mebli

Często gotowe meble z salonów nie odbiegają jakościowo produktom od stolarza. Są także znacznie bardziej budżetową opcją. Jeśli kupiłeś właśnie nową szafkę lub komodę i szukasz złotej rączki do skręcenia mebli, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Składanie mebli z części to nasza specjalność. Złożymy Twój nowy mebel według zaleceń producenta. Zależy Ci na szybkim terminie wizyty? Oferujemy błyskawiczne terminy, przeważnie na ten sam lub kolejny dzień.

Składanie mebli - cena usługi

Składanie mebli posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Ząbki, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Składanie mebli zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Ząbek oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.09.2023 16:09 • Katarzyna z: Ząbki • Złota rączka
Trzeba przykleić panele tapicerowane (kupiłam klej, potrzebny pistolet) i powiesić 6 obrazków (potrzebna wiertarka, kołki itd)
🗹 Wykonano
Data naprawy: 01.08.2022 16:08 • Ewa z: Ząbki • Złota rączka
szafa przy przesuwaniu się wygięła
🗹 Wykonano
Data naprawy: 15.06.2021 09:06 • Stefan z: Ząbki • Złota rączka
Zawieszenie 3 półek, uchwytu nad wanną ( w glazurze), przewieszenie karnisza. dranina jest na miejscu.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Ząbek w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Ząbki praca