Kładzenie płytek Ząbki

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Kładzenie płytek? Wybierz termin on-line
kładzenie płytek

Układanie płytek klinkierowych na elewacji to nadal bardzo popularne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie zarówno przy wykańczaniu tradycyjnych, jak i nowoczesnych domów. Jeśli chcesz zlecić kładzenie płytek klinkierowych dobremu fachowcowi, zachęcamy do umawiania wizyt naszych glazurników. Zapewniamy wsparcie najlepszych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu prac. Możesz być pewny, że płytki zostaną ułożone starannie i z poczuciem estetyki.

Kładzenie płytek - cena usługi

Kładzenie płytek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Ząbki, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Kładzenie płytek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Ząbek oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.10.2023 13:10 • Dorota z: Ząbki • Złota rączka
Proszę o zamontowanie plafonu w łazience
🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.09.2022 17:09 • Krzysztof z: Ząbki • Złota rączka
Naprawa szafy, probem z drzwiami. Szafa w zabudowie
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.08.2021 08:08 • firma z: Ząbki • Złota rączka
Pomoc przy zawieszeniu tablic na ścianach. Przykręceniu szaf do ściany, klamki w drzwiach. Zamontowanie odbojnika w podłodze.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Ząbek w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Ząbki praca