Wymiana zamków i wkładek Ząbki

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana zamków i wkładek? Wybierz termin on-line
wymiana zamków i wkładek

Jesteśmy doświadczonym zespołem ślusarzy, świadczącym swoje usługi na terenie całego miasta. Oferujemy rzetelną i kompleksową wymianę zamków i wkładek, naprawę drzwi oraz konserwacje mechanizmów w Twoich drzwiach. Jeśli zależy Ci na najlepszych fachowcach z okolicy – zadzwoń od nas jeszcze dzisiaj. Bierzemy pod uwagę, że nie każde zabezpieczenia trzeba wymieniać, dlatego przed wymianą chętnie zrobimy wszystko, aby zamek lub wkładka, która aktualnie zabezpiecza Twoje mieszkania zadziałała.

Wymiana zamków i wkładek - cena usługi

Wymiana zamków i wkładek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Ślusarz ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Ząbki, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Wymiana zamków i wkładek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Ząbek oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.12.2022 10:12 • Janina z: Ząbki • Usługi ślusarskie (Serwis wkładek, zamków i klamek)
klucz utknął w drzwiach, drugi zamek ma niezałożoną wkładkę

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Ząbek w województwie Mazowieckie. Zobacz: Ślusarz Ząbki praca