Regulacja drzwi i okien Siemianowice Śląskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Regulacja drzwi i okien? Wybierz termin on-line
regulacja drzwi i okien

Twoje drzwi szurają po podłodze lub nie zapewniają wystarczającej izolacji cieplnej i akustycznej? Pilnie jest Ci potrzebna regulacja drzwi Dierre? Skorzystaj zatem z pomocy naszego fachowca, wybierając usługę regulacja drzwi i okien. Drzwi są narażone na ciągłe otwieranie i zamykanie, dlatego niekiedy konieczne jest wyregulowanie zawiasów. Nasi fachowcy wykonają tę pracę w kilka chwil!

Regulacja drzwi i okien - cena usługi

Regulacja drzwi i okien posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Siemianowice Śląskie, czy jest to inna miejscowość województwa Śląskie). Regulacja drzwi i okien zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Wspieramy między innymi te części miasta:

  • Centrum

  • Michałkowice

  • Bańgów

  • Przełajka

  • Bytków

Mapa Siemianowic Śląskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.08.2022 14:08 • firma z: Siemianowice Śląskie • Złota rączka / drobne prace
Montaż 3x karniszy. Trzeba nad każdym oknem wywiercić + zamontować uchwyty (mam same uchwyty i karnisze, nie mam wkrętów, itp.). Potrzebuję też pomocy w zdjęciu małej gablotki zawieszonej na ścianie, chcę wymienić w niej 2 uchwyty mocujące (mam nowe) i zawiesić spowrotem.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Siemianowic Śląskich w województwie Śląskie. Zobacz: Złota rączka Siemianowice Śląskie praca