Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana i montaż toalet? Wybierz termin on-line


Mieszkasz w Józefowie? Chcesz wymienić obecną toaletę na nową? Skorzystaj z naszej usługi wymiana i montaż toalet w Józefowie. Współpracujemy z najlepszymi hydraulikami w okolicy, dzięki czemu wymiana toalety w Józefowie przebiega sprawnie i bezproblemowo. Poradzimy sobie ze starą instalacją wodno-kanalizacyjną, małą przestrzenią oraz pocącymi się rurami. Termin wizyty naszego hydraulika umówisz przez stronę lub telefonicznie.
Wymiana i montaż toalet - cena usługi
Wymiana i montaż toalet posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Hydraulik ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Józefów, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Wymiana i montaż toalet zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.Pozostali fachowcy w Józefowie
Wspieramy między innymi te części miasta:
Dębinka
Emilianów
Górki
Jarosław Południowy
Jarosław Północny
Kolonia Błota
Michalin
Nowa Wieś
Rycice
Świdry Małe
Mapa Józefowa oraz ościennych miejscowości
Przyjęte zlecenia
🗹 Wykonano
montaż nowego syfonu pod zlewem
🗹 Wykonano
Nie działa deszczownica
🗹 Wykonano
Bojler elektryczny Ariston słabo grzeje. Grzeje do połowy skali mimo ustawienia termostatu na max. Potem tylko "dogrzewa" bardzo powoli do wyższej temperatury. Prawdopodobnie uszkodzony termostat albo grzałka (nie było przeglądu przez 2 lata), możliwe zakamienienie
🗹 Wykonano
Trzeba umocować Sedes nowymi srubami do podłogi oraz uszczelnić rury odpływowe ponieważ pod wpływem poruszenia sedesem sie rozszczelniły. Ponadto trzea by też zmienić uszczelkę sedes- spłuczka. Nie mam nowych śrub.
🗹 Wykonano
Spłuczka podtynkowa - przecieka - zacina się.
🗹 Wykonano
Wyciek przed zaworem grzejnika w łazience na połączeniu zaworu z rurą grzewczą. Nie posiadam części zamiennych
🗹 Wykonano
Przycisk spłuczki zestawu podtynkowego Geberit nie działa poprawnie. Nie za każdym naciśnięciem przycisk uruchamia spłuczkę.
🗹 Wykonano
Z rury za sedesem przecieka woda. Nieszczelna uszczelka
🗹 Wykonano
Chyba uszczelka przepuszcza wodę w muszli klozetowej i trzeba 2 razy naciskać, a oprócz tego zrobił się dzisiaj mały wyciek pod kabiną i trzaba wymienić kolanko, nie mam materiałów
🗹 Wykonano
Udrażnianie rur