Hydraulik Swarzędź

hydraulik

Masz dom do wykończenia w Swarzędzu? A może planujesz generalny remont? Lub tylko remont łazienki? Tak czy inaczej, będziesz potrzebować hydraulika. A my znamy hydraulika, i to niejednego! Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych. Nie straszne nam piece opalane drewnem, bojlery gazowe i żeliwne wanny. Widzieliśmy już wiele i wszystko jesteśmy w stanie podłączyć tak, by działało i pełniło swoją funkcję. Chcesz sprawdzić? Skontaktuj się z nami już dziś.

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście, jest taka możliwość. Taki wyjazd przy krótkich odległościach od miejsca usługi (do 5 km) to 59 zł. Jeśli jest konieczność zamówienia części, usługa zakupów jest w cenie, lecz płatna jest kolejna wizyta.
Tak, na każdą z naszych usług otrzymasz gwarancję. Gdyby cokolwiek wymagało poprawki, termin ponownej wizyty wybierzesz na stronie.
Najczęściej nie pobieramy dodatkowej opłaty za dojazd, jest on w cenie usługi. Czasami występuje dopłata za dojazd, a koszt pojawi się przy rezerwacji on-line.
Często dziś lub jutro, a nawet w ciągu kilku godzin. Wybierz swój termin na stronie i zaczekaj na przyjazd naszego fachowca.

Hydraulik - cena usługi

Hydraulik wykonuje wiele zróżnicowanych usług. Cena zależy od skomplikowania problemu, ewentualnych części i materiałów i Twojego miejsca zamieszkania. Wybierz jeden z dostępnych terminów usługi lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Cennik usług hydraulicznych w Swarzędzi

Nazwa usługiCena od
Serwis spłuczek 129 zł
Serwis spłuczek podtynkowych (Geberit itd.) 129 zł
Wymiana i serwis baterii wodnych 129 zł
Wymiana i serwis panelu prysznicowego 129 zł
Montaż kuchenek gazowych 159 zł
Montaż pralek 129 zł
Montaż zmywarek 129 zł
Odpowietrzanie grzejników (panelowych) 129 zł
Pogotowie wodne 129 zł / godzina
Przepychanie rur 299 zł
Czyszczenie kanalizacji 299 zł
Pogotowie kanalizacyjne 499 zł
Wymiana i montaż zaworów 129 zł
Wymiana i montaż liczników wody 129 zł
Naprawa ogrzewaczy przepływowych (wymiana grzałki) 129 zł
Montaż ogrzewaczy przepływowych do 100l 129 zł
Wymiana i montaż WC 129 zł
Wymiana i montaż kabin prysznicowych 599 zł
Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

Mapa Swarzędzia oraz ościennych miejscowości