Hydraulik Kędzierzyn-Koźle

hydraulik

Usługi hydrauliczne w Kędzierzynie-Koźlu stoją na wysokim poziomie, jednak nierzadko wyzwaniem jest znalezienie fachowca, który ma czas, by zainstalować dodatkowy kaloryfer albo wymienić bojler. Remont czy budowa domu mogą stanąć przez to w miejscu, a przecież ekipa wykończeniowa nie będzie czekać! Każdego, kto potrzebuje pilnych usług hydraulicznych, tak naprawczych, jak monterskich, zachęcamy do kontaktu. Jednym telefonem do nas załatwisz wszystkie swoje problemy – działamy szybko i sprawnie, nie będziesz więc musiał czekać i martwić się, czy ze wszystkim zdążysz.

Pozostali fachowcy w Kędzierzynie-Koźle

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście, jest taka możliwość. Taki wyjazd przy krótkich odległościach od miejsca usługi (do 5 km) to 69 zł. Jeśli jest konieczność zamówienia części, usługa zakupów jest w cenie, lecz płatna jest kolejna wizyta.
Tak, na każdą z naszych usług otrzymasz gwarancję. Gdyby cokolwiek wymagało poprawki, termin ponownej wizyty wybierzesz na stronie.
Najczęściej nie pobieramy dodatkowej opłaty za dojazd, jest on w cenie usługi. Czasami występuje dopłata za dojazd, a koszt pojawi się przy rezerwacji on-line.
Często dziś lub jutro, a nawet w ciągu kilku godzin. Wybierz swój termin na stronie i zaczekaj na przyjazd naszego fachowca.

Hydraulik - cena usługi

Hydraulik wykonuje wiele zróżnicowanych usług. Cena zależy od skomplikowania problemu, ewentualnych części i materiałów i Twojego miejsca zamieszkania. Wybierz jeden z dostępnych terminów usługi lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Cennik usług hydraulicznych w Kędzierzynie-Koźle

Nazwa usługiCena od

Serwis baterii, spłuczek, syfonów, zaworów

199 zł

Serwis elektrycznych podgrzewaczy wody / bojerów

199 zł

Nowe instalacje hydrauliczne

299 zł

Udrażnianie rur spiralą elektryczną

399 zł

Przesuwanie i modyfikacje rur/punktów

299 zł

Montaż i wymiana kabin prysznicowych

799 zł

Montaż i wymiana grzejników, odpowietrzanie

299 zł

Wycieki w ścianie/podłodze

299 zł

Pozostałe prace hydrauliczne

299 zł

Wymiana i montaż toalet, umywalek, zlewów

299 zł
Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

Mapa Kędzierzyna-Koźle oraz ościennych miejscowości